Drobečková navigace

Úvodní stránka > Aktuality > Nabídka práce

Nabídka práce

Ing. Pavlína Olehlová SERVIS-WC hledá do svého týmu ŘIDIČE SERVISNÍHO VOZIDLA

Náplň práce:

  • Doprava a instalace toaletních kabin a zařízení k zákazníkům
  • Provádění servisních prací (odsátí fekálií ze sběrného tanku, umytí celé toaletní kabiny, doplnění provozních náplní)
  • Provádění drobných oprav toaletních kabin
  • Udržování pořádku v prostorách skladů

Požadujeme:

  • Řidičský průkaz B (průkaz skupiny B-E výhodou)
  • Praxe v řízení malého nákladního vozidla
  • Spolehlivost, samostatnost, časová flexibilita, slušné vystupování

Nabízíme:

  • Pracovní poměr na plný úvazek na dobu neurčitou
  • Odpovídající platové ohodnocené 15 000 – 27 000Kč
  • Příspěvek na stravu ve formě diet
  • Místo výkonu práce – střední Morava, garáže Beňov

V případě vašeho zájmu, životopis prosím zašlete na e-mailovou adresu: pavlina@servis-wc.cz

Více informací: Ing. Pavlína Olehlová mob.: 777 604 874

Vyhledat v textu

20. 2. Oldřich

Zítra: Lenka

www.kr-olomoucky.cz

www.mostenka.cz

www.mas-mostenka.cz

Kraj pod Hostýnem ožívá

megafon-dlouhy.jpg

protikorupční linka 199

www.linka199.cz

 www.edb.cz

Diskusní fórum

příspěvků: 0

Návštěvnost stránek

338160
hornimostenice_footer.png